DE WADDINXVEENSE SCHAAKVERENIGING WSV

BESTUUR

Bert v.d. Knaap
voorzitter
tel: 0182-616089
voorzitter@wsv-schaken.nl 
Luit Bloem
secretaris
tel: 0182-610094
secretaris@wsv-schaken.nl 
Nico Dannis
penningmeester
tel: 010-8185551
penningmeester@wsv-schaken.nl 
Jaap van der Heiden
wedstrijdleider intern
tel: 0182-617865
wedstrijdleider-intern@wsv-schaken.nl 
Hans van Woudenberg
wedstrijdleider extern
tel: 0182-612551
wedstrijdleider-extern@wsv-schaken.nl 
Eduard Philipse
jeugdzaken
tel: 0182-630706
jeugdleider@wsv-schaken.nl

 

Seizoen

Voorztter Secretaris Penningmeester Alg. Adj.    
                   
1935 / 1936 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roelevink P. Broer / D. Schouten             
1936 / 1937 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen P. Broer / D. Schouten / P. Roelevink          
1937 / 1938 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen P. Broer / J. Tol / P. Roelevink          
1938 / 1939 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen P. Broer / J. Tol / P. Roelevink          
1939 / 1940 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen P. Broer / J. Tol / A. de Vries          
1940 / 1941 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen J. Valk / J. Tol / W. Verstoep          
1941 / 1942 F. Koster K. v.d. Gaarden P. Roggeveen J. Valk / J. Tol / W. Verstoep          
1942 / 1943 F. Koster   P. Roggeveen J. Tol / W. Verstoep / J. Valk          
1943 / 1944 F. Koster   P. Roggeveen J. Tol / W. Verstoep / J. Valk          
1944 / 1945 F. Koster     J. Tol / W. Verstoep / J. Valk          
1945 / 1946 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1946 / 1947 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1947 / 1948 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1948 / 1949 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1949 / 1950 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1950 / 1951 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1951 / 1952 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot          
1952 / 1953 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot    
1953 / 1954 F. Koster K. v.d. Gaarden J. Tol W. Verstoep / S. Versloot    
1954 / 1955 H. Schildt J. Kleiweg J. Tol W. Verstoep / P. Broer    
1955 / 1956 H. Schildt J. Kleiweg J. Tol W. Verstoep / P. Broer    
1956 / 1957 H. Schildt J. Kleiweg J. Tol W. Verstoep / P. Broer    
1957 / 1958 W. van Vuuren J. Kleiweg Th. Verbree W. Verstoep / P. Broer          
1958 / 1959 W. van Vuuren J. Kleiweg Th. Verbree P. Perdijk / P. Broer    
1959 / 1960 W. van Vuuren J. Kleiweg Th. Verbree P. Perdijk / A. Versluis    
1960 / 1961 W. van Vuuren A. Versluis Th. Verbree P. Perdijk          
1961 / 1962 W. van Vuuren A. Versluis J. Adriaansen P. Perdijk / W. van As          
1962 / 1963 W. van Vuuren A. Versluis J. Adriaansen P. Perdijk / J. Kraayestein          
                                       

Seizoen

Voorztter Secretaris Penningmeester

Alg. Adj.

Wedstrijdleider        
                                       
1963 / 1964 Th. Verbree A. Versluis J. Adriaansen J. Kraayestein W. van Oort          
1964 / 1965 Th. Verbree A. Versluis A. v.d. Starre J. Adriaansen W. van Oort          
1965 / 1966 Th. Verbree A. Versluis A. v.d. Starre J. Adriaansen W. van Oort          
1966 / 1967 Th. Verbree A. Versluis A. v.d. Starre J. Adriaansen J. van Oort          
1967 / 1968 Th. Verbree A. Versluis A. v.d. Starre van Woerekom J. van Oort          
1968 / 1969 A. van Oort A. Versluis A. v.d. Starre A. Littooy J. van Oort          
1969 / 1970 A. van Oort A. Versluis A. v.d. Starre A. Littooy J. van Oort          
1970 / 1971 A. van Oort A. Versluis A. v.d. Starre A. Littooy W. van Oort          
1971 / 1972 A. van Oort N. Plantfeber A. v.d. Starre A. van Amerongen A. Versluis          
                                       

Seizoen

Voorztter Secretaris Penningmeester

Alg. Adj.

Wedstrijdleider Jeugdleider Redacteur
                                        
1972 / 1973 A. Versluis N. Plantfeber A. v.d. Starre H. Smitskamp      A. van Amerongen     
1973 / 1974 A. Versluis N. Plantfeber A. v.d. Starre H. Smitskamp      A. van Amerongen H. Smitskamp
A. van Amerongen
1974 / 1975 A. Versluis H. Smitskamp A. v.d. Starre W. van Vuuren L.J.M. Ellers G. Torenbeek H. Smitskamp
L.J.M. Ellers
1975 / 1976 A. Versluis L.J. Bloem A. v.d. Starre W. van Vuuren N.B. de Vries G. Torenbeek L.J. Bloem
1976 / 1977 A. Versluis L.J. Bloem A. v.d. Starre W. van Vuuren R. Hamming G. Torenbeek L.J. Bloem
1977 / 1978 A. Versluis L.J. Bloem A. v.d. Starre B. Joosten R. Hamming G. Torenbeek E.A.P. Philipse
1978 / 1979 A. Versluis L.J. Bloem B. Joosten H. Smitskamp R. Hamming G. Torenbeek E.A.P. Philipse
1979 / 1980 A. Versluis vacant B. Joosten A. Kardol D. Oosterloo G. Torenbeek E.A.P. Philipse
1980 / 1981 A. Versluis vacant B. Joosten A. Kardol D. Oosterloo G. Torenbeek E.A.P. Philipse
1981 / 1982 H. de Vries E. Ket W. de Schrijver vacant A. Versluis C. Asscheman L.J.M. Ellers
1982 / 1983 H. de Vries F. Ritter W. de Schrijver L.J. Bloem A. Versluis G. Torenbeek L.J.M. Ellers
1983 / 1984 L.J. Bloem F. Ritter W. de Schrijver D. Oosterloo A. Versluis G. Torenbeek G. Torenbeek
1984 / 1985 L.J. Bloem F. Ritter E.A.P. Philipse D. Oosterloo G. Torenbeek G. Torenbeek G. Torenbeek
1985 / 1986 G. Besemer F. Ritter E.A.P. Philipse      G. Torenbeek W. van der Hoek G. Torenbeek
1986 / 1987 G. Besemer A. Kardol A. Bos       G. Torenbeek W. van der Hoek G. Torenbeek
                                              

Seizoen

Voorztter Secretaris Penningmeester

Wedstrijdleider Intern

Wedstrijdleider Extern Jeugdleider Redacteur
                                     
1987 / 1988 G. Besemer A. Kardol A. Bos L.J.M. Ellers Th. Goor W. van der Hoek G. Torenbeek
1988 / 1989 G. Torenbeek A. Kardol J.J. van Woudenberg W.E. Hennink Th. Goor W. van der Hoek G. Torenbeek
1989 / 1990 G. Torenbeek A. Kardol J.J. van Woudenberg H. Smitskamp Th. Goor W. van der Hoek G. Torenbeek
1990 / 1991 G. Torenbeek P. de Niet J.J. van Woudenberg H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1991 / 1992 G. Torenbeek P. de Niet J.J. van Woudenberg H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1992 / 1993 G. Torenbeek H. Stouten J.J. van Woudenberg H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1993 / 1994 G. Torenbeek J. van der Heiden J.J. van Woudenberg H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1994 / 1995 G. Torenbeek J. van der Heiden L. van der Haven H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1995 / 1996 G. Torenbeek J. van der Heiden L. van der Haven H. Smitskamp B.B.W. Jansen W. van der Hoek H. Stouten
1996 / 1997 T. Kuiper J. van der Heiden L. van der Haven A.H. Prins B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1997 / 1998 T. Kuiper J. van der Heiden L. van der Haven A.H. Prins B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1998 / 1999 T. Kuiper J. van der Heiden L. van der Haven A.H. Prins B.B.W. Jansen W. van der Hoek B.B.W. Jansen
1999 / 2000 T. Kuiper P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A.H. Prins J.J. van Woudenberg W. van der Hoek B.B.W. Jansen
2000 / 2001 T. Kuiper P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A.H. Prins J.J. van Woudenberg W. van Os W. van Os
L. Willemen
2001 / 2002 T. Kuiper P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A.H. Prins J.J. van Woudenberg W. van Os W. van Os
L. Willemen
2002 / 2003 W.E. Hennink P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A. Hennink J.J. van Woudenberg    H. Smitskamp
L.J.M. Ellers
2003 / 2004 W.E. Hennink P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A. Hennink J.J. van Woudenberg     H. Smitskamp
L.J.M. Ellers
2004 / 2005 W.E. Hennink P.J.L.M. de Louw J. van der Heiden A. Hennink J.J. van Woudenberg     H. Smitskamp
L.J.M. Ellers
2005 / 2006 W.E. Hennink J.H. Stam J. van der Heiden E. Hennink J. Eijgelaar     H. Smitskamp
L.J.M. Ellers
2006 / 2007 W.E. Hennink J.H. Stam J. van der Heiden A. Hennink J. Eijgelaar     H. Smitskamp
2007 / 2008 B.B.W. Jansen J.H. Stam H. Smitskamp A. Hennink J. Eijgelaar     H. Smitskamp
2008 / 2009 B.B.W. Jansen J.H. Stam H. Smitskamp A. Hennink G.N. Dannis     H. Smitskamp
2009 / 2010 B.B.W. Jansen J.H. Stam H. Smitskamp A. Hennink G.N. Dannis A. Zuurmond H. Smitskamp
2010 / 2011 B.B.W. Jansen G.A. van der Knaap H. Smitskamp G.N. Dannis J.J. van Woudenberg R. Kleiweg C. Asscheman
P. Groenendijk
2011 / 2012 G.A. van der Knaap T. van der Linden A. Zuurmond G.N. Dannis J.J. van Woudenberg R. Kleiweg C. Asscheman
P. Groenendijk
2012 / 2013 G.A. van der Knaap T. van der Linden A. Zuurmond G.N. Dannis J.J. van Woudenberg R. Kleiweg C. Asscheman
P. Groenendijk
2013 / 2014 G.A. van der Knaap G.N. Dannis A. Zuurmond A.H. Prins J.J. van Woudenberg R. Kleiweg C. Asscheman
2014 / 2015 G.A. van der Knaap L.J. Bloem G.N. Dannis A.H. Prins J.J. van Woudenberg M. van der Haven      
2015 / 2016 G.A. van der Knaap L.J. Bloem G.N. Dannis A.H. Prins J.J. van Woudenberg M. van der Haven     
2016 / 2017 G.A. van der Knaap L.J. Bloem G.N. Dannis A.H. Prins J.J. van Woudenberg M. van der Haven     
2017 / 2018 G.A. van der Knaap L.J. Bloem G.N. Dannis J. van der Heiden J.J. van Woudenberg E.A.P. Philipse